Film to nasza największa pasja

Jesteśmy parą prowadzącą studio filmów ślubnych Cameralni. Kochamy siebie, kino, filmy i seriale. Szukamy inspiracji wokół wszystkiego, co nas otacza. Od trzech lat codziennie budzimy się przy kawie z głową pełną pomysłów, gotowi do opowiadania Waszych historii. Osobistych, szczerych i niepowtarzalnych.
Wspólnie tworzymy filmy ślubne najpiękniej jak potrafimy. Nigdy nie działamy szablonowo. Inna jest każda ceremonia, każda para, historia i miłość, a my kochamy poznawanie ich i planowanie naszych działań tak, by wiernie oddać ich unikalny charakter.
Uwiecznimy Wasze najważniejsze przeżycia, uśmiechy i wzruszenia.

Marta – absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Dbająca o każdy szczegół i detal. Z ogromną wrażliwością do natury, zwierząt i rodziny.

Adam – ambitny filmowiec. Esteta w pracy i na co dzień.

Film to nasza największa pasja. Rozwój osobisty pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za to, kim jesteśmy i co potrafimy. Inwestujemy w rozmaite warsztaty i najnowszy sprzęt. Nie stosujemy wielkich mikrofonów ani sztucznego oświetlenia.

o-nas-zdjecie

Chcemy odkryć, a następnie stworzyć, to co w Was najcenniejsze

Lubimy otaczać się kreatywnymi ludźmi, dlatego pracuje dla nas wielu zdolnych operatorów, którzy korzystają z profesjonalnego sprzętu małych gabarytów.
Emocje towarzyszące Wam w dniu ślubu z pewnością zostaną w Waszych sercach na zawsze. My dopilnujemy, by mogły dosłownie stanąć Wam przed oczami. Nie boimy się wyzwań, realizujemy śluby zagraniczne, lubimy niecodzienne pomysły i koncepcje. Chcemy odkryć, a następnie stworzyć, to co w Was najcenniejsze